Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/u0862568/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 644

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u0862568/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 186
Crea Yazılım ve Danışmanlık Kurumsal Web Sitesi | Bizi Tanıyın
Crea Yazılım ve Danışmanlık Kurumsal Web Sitesi | Bizi Tanıyın
12447
page-template-default,page,page-id-12447,do-etfw,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Bizi Tanıyın

Crea Yazılım & Danışmanlık

 

Sektöründe öncü firmalarda çalışan genç girişimcilerin bilgi birikimlerini birleştirmeleri ile 2014 yılında kurumsal bir kimliğe bürünen Crea Yazilim & Danismanlik, 2 Endüstri Mühendisi ve 2 Profesyonel Yazilimci ile faaliyetine baslamistir.

 

Crea Yazilim & Danismanlik, firmalara özel ve sektörel çözümlerle süreçlerinizin verimliligini arttirmayi hedeflemektedir.

 

 

ERP yazilim uygulamalari ve entegrasyonlari ile yenilikçi bir çizgide sizleri gelecege güvenle tasimakta olan Crea Yazilim & Danismanlik, ERP sisteminiz ile kullanmakta oldugunuz diger tüm programlarinizin birbirleri ile iletisimini saglayacak yazilimlar konusunda destek vermektedir. Bu çalismalarla birlikte her türlü ihtiyaca çözüm olabilecek programlar da tasarlayip hizmetinize sunarak degerli zamaninizdan tasarruf etmenize yardimci olmaktadir.

Ayrica, Crea Yazilim & Danismanlik bünyesinde verilen egitimler farkli bakis açilari edinmenize ve daha yüksek katma degerli isler ortaya çikarmaniza olanak saglamaktadir.

 

VİZYON

 

Sürekli Büyümeyi hedefleyen, teknolojik alt yapısını ilerici çalışmalar ile destekleyen, yaratıcı fikirler ve pratik çözümler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan sektöründe öncü firma olmak.

 

MİSYON

 

Firmaların verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak için yaratıcı fikirler ile sorunları pratik yazılımlarla çözmek aynı zamanda  müşterilerimizin gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek.

 

 

Kurumsal Web Sitesi Teklif Formu